HOME STICKER - NAKLEJKI DEKORACYJNE


Naklejki na ścianę sportowe • http://homesticker.pl/


Dodano: 05-12-2018
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Tel: 511 492 341

Adres: Mazowiecka 14

Kod pocztowy: 18-300

Miejscowość: Zambrów

Strona: https://homesticker.pl/

Dodaj OpinieDnia 2019-06-21 14:12:55 Mieszko Górski napisał:
W tym sklepie internetowym udało mi się zakupić bardzo ciekawe naklejki stricte sportowe do pokoju mojego 9-letniego syna.
Ocena: 3

Mimo, że na świat  dzieci i młodzieży coraz większy wpływ mają różnego rodzaju multimedia, na szczęście jest jeszcze miejsce dla sportu i pasji sportowej. Jest go na tyle dużo, że młodzi ludzie bardzo chętnie sięgają po wzory właśnie w tej grupie społecznej. Wśród sportowców są zarówno ci z pierwszych stron gazet, jak i historyczne gwiazdy, które od dawna są na emeryturze. Ma to swoje przełożenie również na naklejki, jakie wykorzystuje się do dekoracji ścian, gdyż właśnie tam można je znaleźć. Jednym z miejsc, gdzie oferuje się tego rodzaju naklejki jest sklep umieszczony na Homesticker.pl.

Sportowe naklejki na ścianę to inspiracja klubami i osobami. W prezentowanym sklepie dostępne jest ogromna gama naklejek o różnym profilu jeśli chodzi o dyscyplinę. Są więc naklejki z piłkarzami, ale też i koszykarzami, jak choćby Larry Bird. Na naklejkach znalazło się także miejsce dla sportów ekstremalnych.

Podobne Wizytówki

4REF sp. z o.o.

Hurtowa, 4
Białystok

Centrum Psychologii Stosowanej

E. Plater, 22
Suwałki

Telart Krzysztof Kalicki

Chmielna, 21
Białystok