Dodano: 06-08-2018
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Tel: 796 877 718

Adres: Okęcka 3

Kod pocztowy: 02--65

Miejscowość: Warszawa

Strona: https://naprawekran.pl/

Dodaj OpinieDnia 2019-03-14 11:24:01 istithero napisał:
Szybko i w dobre cenie - taka jest usługa naprawy ekranu w moim telefonie, którą zleciłem na NaprawEkran.pl. W Warszawie nie mają sobie równych, mój smartfon ożył dzięki nim - dziękuję.
Ocena: 3

Kupując droższy telefon, wiele osób zapewne ma nadzieję, że przełoży się to na jego trwałość. Jeśli jednak chodzi o odporność na uszkodzenia mechaniczne, to raczej nie można spodziewać się wiele po współczesnych modelach. Trzeba więc chronić swój telefon przed upuszczeniem czy zrzuceniem, a także warto dowiedzieć się, gdzie w razie takiego wypadku można znaleźć profesjonalną, ale niedrogą pomoc.

Proponuje ją między innymi serwis NaprawEkran.pl, który oferuje naprawę ekranu iPhone w Warszawie. Cennik, jaki można znaleźć na stronie tej firmy, jest zdecydowanie bardzo przystępny, bez względu na to, jakiego modelu ma dotyczyć wymiana wyświetlacza. Warto zatem pamiętać o tej ofercie jeśli posiada się telefon marki Apple bądź zamierza go kupić, gdyż jest to najlepsza propozycja, jaką można znaleźć w stolicy i jej okolicach.

Podobne Wizytówki

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO

Sienna, 72
Warszawa

Libido Rank

Jerozolimskie, 54
Warszawa

Ceglana Ściana

Choińskiego, 2
Żyrardów Polska