Dodano: 10-07-2019
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Tel: 505 370 742

Adres: Wspólna 36

Kod pocztowy: 05-462

Miejscowość: Duchnów

Strona: http://omegaplastics.pl/

Dodaj OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Szampony i odżywki do włosów, różnego rodzaju kosmetyki oraz płyny do płukania i prania, to tylko niektóre produkty, które pakowane są najczęściej w plastikowe opakowania i zakręcane za pomocą plastikowych nakrętek bądź innych zamknięć. Producent nakrętek plastikowych Omega Plastics, mający swoją siedzibę w Duchnowie koło Warszawy, współpracuje z klientami z różnych branż. Dostarcza im polietylenowe oraz polipropylenowe opakowania. W ofercie są też nakrętki plastikowe. Firma działa na rynku już od prawie 20 lat. Zdobyte doświadczenie i rozległa wiedza, pozwoliły na rozwój firmy i świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Firma produkuje nakrętki standardowe, ale jeśli nie ma gotowego produktu, może stworzyć go od podstaw. Mogą to być nakrętki z różnym gwintem, z zamknięciem zawiasowym czy zamknięciem zatrzaskowym. Nakrętki mogą mieć różne kształty, np. kształt:

  • stożka,
  • kuli,
  • owalu.

Kolor nakrętek może też być dowolny. Ponadto na nakrętkach może być umieszczony znak rozpoznawczy firmy czy też inny, wybrany przez klienta, napis bądź wzór.

Podobne Wizytówki

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO

Sienna, 72
Warszawa

Libido Rank

Jerozolimskie, 54
Warszawa

Ceglana Ściana

Choińskiego, 2
Żyrardów Polska