Dodano: 26-07-2019
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Tel: 32 447 01 27

Adres: Piastowska 3

Kod pocztowy: 43-200

Miejscowość: Pszczyna

Strona: https://www.optykrozmus.pl/

Dodaj OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Marzyłeś zawsze o tym, by mieć oczy w innym kolorze? Nic nie jest stracone! Dzięki kolorowym soczewkom możesz zmienić barwę swoich tęczówek dokładnie na taką, jaką chcesz. Pragniesz mieć oczy fioletowe, zielone, żółte czy może czerwone? Sprawdź zatem ofertę ze strony optykrozmus.pl. Tam znajdziesz prawdopodobnie jeden z najszerszych wyborów wysokojakościowych szkieł. W ich ofercie są też kolorowe soczewki korekcyjne, dzięki czemu osoby z wadą wzroku również mogą podbić lub zupełnie zmienić barwę swoich tęczówek.

Dlaczego warto wybrać ich ofertę? Od 2006 roku firma ta rozwija swoją ofertę, starając się dostarczyć klientom najwyższej jakości soczewki, które nie powodują dyskomfortu, za to spełniają wszystkie, nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Z pewnością ogromnym atutem, jaki można dostrzec, przeglądając ich katalog produktów, są atrakcyjnie niskie ceny – zarówno za szkła kosmetyczne, jak i korygujące wady.

Skorzystaj z atrakcyjnej oferty. Znajdziesz tam bowiem też świetne propozycje na Halloween. Zmieniaj dowolnie kolor swoich oczu na co dzień, jak i na wyjątkowe imprezy.

Podobne Wizytówki

Malaya Sp. z o.o.

Mickiewicza, 18
Racibórz

P.H. BAU-TEC

Wilsona, 30
Częstochowa

LIMBA

Górnośląska, 11
Poręba