Dodano: 20-09-2018
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Tel:

Adres: Bartnicza 4a

Kod pocztowy: 03-358

Miejscowość: Warszawa

Strona: https://poradniastopy.pl/

Dodaj OpinieDnia 2019-03-27 14:39:15 sunto napisał:
Poradnia Chorób Stopy to kompleksowa pomoc w zakresie schorzeń czy urazów stóp. Pracują tam bardzo dobrzy specjaliści, którzy dokładają starań by pomóc swoim pacjentom.
Ocena: 3

Poradnia chorób stopy świadczy profesjonalną pomoc w zakresie zwyrodnień i urazów stóp. Przyjmuje również pacjentów z problemami mniej obciążającymi organizm, takimi jak np. brodawki nazywane potocznie kurzajkami. Brodawka jest zmianą skórną, wywołaną wirusem HPV. Zazwyczaj nie stanowi ona zagrożenia dla zdrowia, a jej usunięcie podyktowane jest względami estetycznymi. Zabieg usunięcia z reguły przebiega bezboleśnie i sprawnie, co skłania wiele osób do skorzystania z takiej możliwości. Poradnia wykonuje usuwanie kurzajek m.in. w Warszawie. Pacjent korzystający z jej usług, może liczyć na profesjonalną pomoc. Lekarze poradni to doświadczeni specjaliści, do każdego pacjenta podchodzący z uwagą i empatią.

Na stronie poradniastopy.pl znajdziesz więcej informacji o świadczonej pomocy. W poradni wykorzystywane są nowoczesne metody usuwania brodawek, jak np. zabieg laserowy.

Podobne Wizytówki

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO

Sienna, 72
Warszawa

Libido Rank

Jerozolimskie, 54
Warszawa

Ceglana Ściana

Choińskiego, 2
Żyrardów Polska