Dodano: 19-12-2018
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Tel: +48 509 580 927

Adres: Nauczycielska 8

Kod pocztowy: 50-381

Miejscowość: Wrocław

Strona: https://www.vrpremium.pl/

Dodaj OpinieDnia 2019-05-16 09:38:14 yomunosu napisał:
VR Premium to według mnie najlepsi specjaliści od filmów sferycznych czy VR. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z nimi.
Ocena: 3

Wirtualna rzeczywistość to technologia, która stwarza szerokie perspektywy dla sfery edukacji. Wiele badań wykazuje, że szkoleniowe filmy VR pozwalają uczestnikom szkoleń osiągać lepsze rezultaty niż podczas tradycyjnego wykładu opartego na prezentacji multimedialnej. Organizacja szkolenia VR możliwa jest dzięki takim firmom jak VR Premium. Studio produkuje filmy sferyczne dla różnych branży, podejmuje się również realizacji filmów szkoleniowych z zakresu BHP. Zaletą filmów VR jest ich duży wpływ na zmysły odbiorcy. Wirtualnie wytworzona rzeczywistość pozwala człowiekowi znaleźć się w środku samych zdarzeń i aktywnie uczestniczyć w wykreowanym świecie.

Podczas stworzonego przez studio wirtualnego szkolenia BHP jego uczestnik jest nie tylko obserwatorem, ale także aktywnym podmiotem. Interaktywne zadania stawiają go w sytuacjach zagrożenia pożarem itp. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innowacyjnych filmach szkoleniowych, odwiedź stronę vrpremium.pl.

Podobne Wizytówki

E-CDP

Braniborska, 14
Wrocław

CLEANING COMPANY

Poprzeczna, 76
Wrocław

The Winners Mental Training Sp. z o. o.

Pługi, 0
Olsztyn