Dodano: 07-02-2019
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Tel: 755-190-14-12

Adres: Nowej Naprawy 49

Kod pocztowy: 48-231

Miejscowość: Lubrza

Strona: http://badylarze.com/

Dodaj OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Jeżeli chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym i posadzić w ogrodzie krzewy zarówno ozdobne, jak i te wydające owoce, które można wykorzystać do bezpośredniego spożycia i robienia przetworów, to z pewnością asortymentem nie zawiedzie Cię szkółka krzewów ozdobnych i owocowych z Prudnika, która w swojej ofercie ma szeroki wybór krzewów liściastych, iglastych oraz płożących.

W asortymencie szkółki znajdują się najróżniejsze krzewy różniące się kolorem, kształtem liści czy igieł, a także pokrojem i wielkością docelową. Dlatego warto zapoznać się z całym asortymentem, wchodząc na stronę badylarze.com, aby wybrać takie krzewy, które najlepiej będą rosły na stanowiskach, jakie oferuje Twój ogród, a także takie, które nie będą przeszkadzały sobie nawzajem we wzroście. W ofercie są także:

  • drzewa,
  • byliny,
  • trawy,
  • pnącza,

zatem wszystko, czego możesz potrzebować do swojego ogrodu, znajdziesz tutaj łącznie z nawozami, podłożem, ozdobną korą i kamieniami, którymi możesz wysypać pasy wokół roślin, eksponując je lub oddzielając trawnik od chodnika. 

Podobne Wizytówki

IGROM

Wincentego Witosa, 11A
Gorzów Wielkopolski

AK Studio Mebli

Śląska, 64H
Gorzów Wielkopolski

Allemeble

Henryka Pobożnego, 4a
Sława