BARTECH Serwis Hydrauliki Siłowej Alicja Czajka


https://bartech-serwis.pl/ | Regeneracja rozdzielaczy hydraulicznych


Dodano: 24-08-2019
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Tel: 505 784 414

Adres: Szkolna 4B

Kod pocztowy: 58-533

Miejscowość: Mysłakowice

Strona: https://bartech-serwis.pl/

Dodaj OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Głównym zadaniem rozdzielaczy hydraulicznych jest ustalenie kierunku przepływu cieczy znajdującej się w hydraulicznych układach. To właśnie dzięki temu urządzeniu istnieje możliwość odciążenia pompy, w momencie, gdy potrzebuje ona przerwy technologicznej. Rozdzielacze dzieli się pod kątem rozwiązań konstrukcyjnych. Dziś wyróżnia się modele:

  • suwakowe,
  • zaworowe,
  • iskrobezpieczne.

W pierwszym przypadku elementem roboczym jest suwak sterowany mechanicznie lub elektrycznie, który został umieszczony w ogniwie cylindra. Drugi typ rozdzielacza przeznaczony jest do zabudowy płytowej, natomiast trzeci - do pracy w trudnych warunkach, przykładowo w miejscach zagrożonych wybuchem, takich jak kopalnie.

Niezależnie od tego, na jaki rozdzielacz zdecyduje się dana osoba, powinna mieć ona w zanadrzu kontakt do godnego zaufania serwisu, który będzie przydatny w przypadku awarii. Regeneracja rozdzielaczy hydraulicznych to propozycja pochodząca od przedsiębiorstwa Bartech, zatrudniającego doświadczonych specjalistów, którzy nieustannie starają się aktualizować swoją wiedzę.

Podobne Wizytówki

E-CDP

Białych Goździków, 12
Wrocław

lgme.pl

Piastowska, 31
Wrocław

Akademia LTCA

J.U. Niemcewicza, 26
Warszawa