BARTECH Serwis Hydrauliki Siłowej Alicja Czajka


https://bartech-serwis.pl/ | Regeneracja rozdzielaczy hydraulicznych


Dodano: 24-08-2019
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Tel: 505 784 414

Adres: Tokarska 1A

Kod pocztowy: 58-533

Miejscowość: Bukowiec

Strona: https://bartech-serwis.pl/

Dodaj OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Głównym zadaniem rozdzielaczy hydraulicznych jest ustalenie kierunku przepływu cieczy znajdującej się w hydraulicznych układach. To właśnie dzięki temu urządzeniu istnieje możliwość odciążenia pompy, w momencie, gdy potrzebuje ona przerwy technologicznej. Rozdzielacze dzieli się pod kątem rozwiązań konstrukcyjnych. Dziś wyróżnia się modele:

  • suwakowe,
  • zaworowe,
  • iskrobezpieczne.

W pierwszym przypadku elementem roboczym jest suwak sterowany mechanicznie lub elektrycznie, który został umieszczony w ogniwie cylindra. Drugi typ rozdzielacza przeznaczony jest do zabudowy płytowej, natomiast trzeci - do pracy w trudnych warunkach, przykładowo w miejscach zagrożonych wybuchem, takich jak kopalnie.

Niezależnie od tego, na jaki rozdzielacz zdecyduje się dana osoba, powinna mieć ona w zanadrzu kontakt do godnego zaufania serwisu, który będzie przydatny w przypadku awarii. Regeneracja rozdzielaczy hydraulicznych to propozycja pochodząca od przedsiębiorstwa Bartech, zatrudniającego doświadczonych specjalistów, którzy nieustannie starają się aktualizować swoją wiedzę.

Podobne Wizytówki

ODEKA SIMP FF

Toruńska, 286
Bydgoszcz

P.P.H.U "PROD-MASZ" Grzegorz Gwisdalla

Kolejowa, 8c
Kęsowo

PROD-MASZ Sklep Zaginarki

Kolejowa, 8
Kęsowo