Dodano: 10-11-2019


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Tel: 882-115-810

Adres: Przemysłowa 1

Kod pocztowy: 55-095

Miejscowość: Mirków

Strona: https://hydromech.eu/

Dodaj OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Jesteś zmartwiony, bo jedna z Twoich maszyn odmówiła posłuszeństwa i najprawdopodobniej wysiadła pompa, a tu pracy jest całe mnóstwo i w dodatku nie bardzo Cię teraz stać na zakup nowych części? Może Ci pomóc sklep z linku hydromech.eu, który w swojej ofercie ma nie tylko nowe części, ale również pompy hydrauliczne używane, które są w pełni sprawne i zostały nie tylko dokładnie sprawdzone, lecz także przeprowadzono ich konserwację. Skontaktuj się z obsługą sklepu, a oni z pewnością pomogą Ci dobrać odpowiednią część.

Pompa to najważniejsza część całego układu hydraulicznego, której zadaniem jest dobieranie odpowiedniej ilości oleju do zasilenia całego układu. Wśród pomp hydraulicznych wyróżnia się:

  • wielotłoczkowe,
  • łopatkowe,
  • śrubowe,
  • zębate.

W urządzeniach mobilnych używanych w maszynach przemysłowych, rolniczych czy budowlanych najczęściej używa się pomp zębatych, ale jeśli potrzebna jest większa moc i dłuższe działanie, wybierane są pompy wielotłoczkowe. Ty nie musisz decydować, jeśli nie wiesz, którą wybrać, wystarczy, że powiesz obsłudze sklepu, do czego jest Ci ona potrzebna.

Podobne Wizytówki

E-CDP

Białych Goździków, 12
Wrocław

lgme.pl

Piastowska, 31
Wrocław

Akademia LTCA

J.U. Niemcewicza, 26
Warszawa