Ecobag Network Sp. z. o.o.


Projektowanie toreb papierowych


Dodano: 26-02-2019


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Tel: + 48 501 466 028

Adres: Prandoty 150

Kod pocztowy: 64-360

Miejscowość: Zbąszyń

Strona: https://ecobagnetwork.eu/

Dodaj OpinieDnia 2019-06-26 12:38:45 unetre napisał:
Firma Ecobag Network to świetni specjaliści od projektowania i produkcji toreb papierowych z nadrukiem. Jestem zachwycony z efektów współpracy z nimi i myślę, że będę do nich zaglądał nie raz. :)
Ocena: 3

Chcesz rozreklamować swoją firmę? Chcesz, aby Twój biznes stał się bardziej widoczny? Często pakujesz klientom towar w torebki? Warto zastanowić się nad ekologicznym torbami papierowymi z nadrukiem. Projektowanie toreb papierowych to zajęcie, którym możesz zająć się Ty lub profesjonalne biuro graficzne w hurtowni toreb papierowych Ecobag.

W ofercie firmy na stronie ecobagnetwork.eu znajdziesz torby papierowe białe i brązowe oraz  gładkie i brązowe prążek, które może zdobić dowolna grafika. Zlecenie zostanie wykonane w krótkim czasie z dbałością o nawet najmniejszy szczegół. Ecotorby papierowe to bardzo dobry chwyt marketingowy, aby pokazać swoją firmę z jak najlepszej strony. Klienci dzięki temu zapamiętają przedsiębiorstwo i stanie się ono rozpoznawalne na rynku. Jego cechą charakterystyczną będzie dbałość o klienta i o każdy detal.

Podobne Wizytówki

B.P. Horizon-Travel Sp. z o.o.

Sianowska, 37/2
Poznań

BHP-KOMPLEX

Malinowa, 22
Komorniki

Fabryka Schodów

Leszczyńska, 60E
Poznań