F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Grill kontaktowy


Dodano: 09-01-2023
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Tel: 22 77 33 893

Adres: Trakt Brzeski 58

Kod pocztowy: 05-077

Miejscowość: Warszawa

Strona: https://probox.pl/

Dodaj OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Niewielkie, niezajmujące wiele miejsca i mobilne grille kontaktowe to ważna część oferty dystrybutora wyposażenia dla gastronomii. Urządzenia te, zaprezentowane na stronie probox.pl, wykorzystywane są w wielu miejscach, tym bardziej że grillować można na nich różne pokarmy, na co pozwalają też różne warianty tych sprzętów. Asortyment obejmuje na przykład grill kontaktowy do panini, czyli charakterystycznych, włoskich kanapek opiekanych, cieszących się w Polsce coraz większą popularnością.

Produkty te okażą się też przydatne do grillowania niewielkich przekąsek, szaszłyków, mięsa, warzyw czy serów, a nawet owoców. Są łatwe w użytkowaniu, szybko się nagrzewają, stosując je, trudno spalić żywność, a przy tym nadaje się jej estetyczny wygląd, gdyż pojawiają się na niej charakterystyczne, apetyczne paski.

Warto postawić na taki sprzęt także ze względu na fakt, że grillowanie (bez użycia węgla czy brykietu) jest zdrowym sposobem obróbki żywności, a przy tym bardzo atrakcyjnym dla większości konsumentów.

Podobne Wizytówki

Libido Rank

Jerozolimskie, 54
Warszawa

Solispharm Sp. z o. o.

Namysłowska, 21
Warszawa

Macromedica Centrum Medyczne

Jurija Gagarina, 26
Warszawa