Studio Nagrań Lektorskich LEKTORING.PL


Baza głosów


Dodano: 30-11-2018


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Tel: +48 (56) 656-60-90

Adres: Konwaliowa 12

Kod pocztowy: 87--12

Miejscowość: Osiek Nad Wisłą

Strona: https://lektoring.pl/

Dodaj OpinieDnia 2019-04-10 13:36:09 entesent napisał:
Baza głosów lektorskich na lektoring.pl pozwala na wybranie głosu, który będzie nam najbardziej pasował, np. w filmie reklamowym. Myślę, że ich usługi spełniły nasze oczekiwania. Brawo wy!
Ocena: 4

Jeżeli potrzebna Ci baza głosów lektorskich, to koniecznie powinieneś poznać doskonałą platformę do poszukiwań! Mowa o stronie internetowej lektoring.pl, która udostępnia dużą ofertę głosów z całej Europy. Co ważne, dostępne są głosy damskie, męskie, dojrzałe, młode, znane i te mniej rozpoznawalne - każdy odszuka tam to, czego potrzebuje dany projekt!

Wszyscy lektorzy zostali zebrani w jednym miejscu, a ich nagrania zostały podpięte pod ich wizytówki. Dzięki temu można przesłuchać głos, zanim nawiąże się jakikolwiek kontakt. Od początku będziesz wiedział, że dana osoba sprawdzi się przy Twoim projekcie. Oczywiście zawsze możesz skorzystać z doradztwa osób pracujących w studio, które lepiej znają lektorów, gdyż mają oni za sobą już wiele zrealizowanych projektów dla dużych marek. Sprawdź bazę i postaw na profesjonalizm!

Podobne Wizytówki

ODEKA SIMP FF

Toruńska, 286
Bydgoszcz

P.P.H.U "PROD-MASZ" Grzegorz Gwisdalla

Kolejowa, 8c
Kęsowo

PROD-MASZ Sklep Zaginarki

Kolejowa, 8
Kęsowo