Dodano: 29-03-2018
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Tel: 501 243 591

Adres: Hoża 88

Kod pocztowy: 00-682

Miejscowość: Warszawa

Strona: https://kursrysunku.net/

Dodaj OpinieDnia 2018-08-08 14:42:56 otadofr napisał:
Byłem uczestnikiem kursu rysunku architektonicznego, który organizowało Studio Prespektywa. Muszę przyznać, że dzięki temu udało mi się z powodzeniem zdać egazmin na architekturę. Jeszcze raz - stokrotne dzięki!
Ocena: 5

W dawnych czasach przywiązywano dużą wagę do nauki rysunku, nawet w ramach edukacji domowej. Powodowało to, że wykształcone osoby potrafiły pięknie rysować. Dziś wygląda to zupełnie inaczej, lekcje plastyki w szkole są bardziej formalnością niż faktyczną nauką oraz rozwijaniem umiejętności uczniów. Jeśli więc ktoś chce nauczyć się rysować albo rozwijać istniejący talent, musi uczęszczać na zajęcia pozaszkolne. Ich znakomitą ofertę ma Studio Rysunku Perspektywa.

Jest wiele powodów, y zdecydować się na naukę rysunku w Warszawie właśnie w tej szkole. Przede wszystkim jest to doświadczona, wyspecjalizowana kadra nauczycielska, która także ma indywidualne podejście do każdego ucznia. Kameralne grupy sprzyjają rozwijaniu umiejętności i korygowaniu wszelkich błędów na bieżąco. Zaletą jest też możliwość konsultowania się z nauczycielami poza zajęciami.

Podobne Wizytówki

Libido Rank

Jerozolimskie, 54
Warszawa

Solispharm Sp. z o. o.

Namysłowska, 21
Warszawa

Macromedica Centrum Medyczne

Jurija Gagarina, 26
Warszawa