Posmakujto!


Placki z jabłkami


Dodano: 20-07-2020


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Tel: 000000000

Adres: -- 0

Kod pocztowy: 00-000

Miejscowość: ---

Strona: https://posmakuj-to.blogspot.com/

Dodaj OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Popularne racuchy z jabłkami to przysmak zarówno dla dzieci, jak i nieco starszych łakomczuchów. Świetnie sprawdzają się na pożywne śniadanie, słodki deser po obiedzie, podwieczorek czy też kolację, można je jeść na ciepło i na zimno, oprószone cukrem pudrem, sosem owocowym lub ulubionym dżemem.

Tradycyjny przepis na placki z jabłkami zawiera w sobie drożdże. Niestety, wiele osób nie potrafi pracować z tym składnikiem lub też taki sposób przygotowania wydaje im się zbyt czasochłonny. Dla osób, które nie chciałyby rezygnować z pysznych placków z jabłkami, powstała alternatywa w postaci przepisu opartego nie na drożdżach, ale na proszku do pieczenia i sodzie. Te dwa składniki, podobnie jak drożdże, odpowiadają za oczekiwaną pulchność oraz grubość placuszków, sprawiając, że ciasto delikatnie otula kawałki jabłek wewnątrz, a na zewnątrz jest złote i chrupiące.

Zmodyfikowany sposób przygotowywania racuchów jest dostępny na blogu posmakuj-to.blogspot.com. Czytając komentarze pod przepisem można przypuszczać, że taka propozycja jest równie smaczna i warta polecenia, jak jej drożdżowa wersja.

Podobne Wizytówki

Euro Furniture

Dalston Gardens, 16
Stanmore, London

Copywriter.pl

xxxxx, x
Kraków

Twój redaktor

-, -
-