PROQUAL MANAGEMENT INSTITUTE - B.T. GREBER SPÓŁKA JAWNA


Ppap szkolenie | PROQUAL MANAGEMENT INSTITUTE - B.T. GREBER SPÓŁKA JAWNA


Dodano: 11-07-2022
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Tel: +48713551808

Adres: Ostrowskiego 30

Kod pocztowy: 53-238

Miejscowość: Wrocław

Strona: https://proqual.pl/

Dodaj OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Dostrzegając rosnące zapotrzebowanie na szkolenia tematyczne z zakresu kompetencji miękkich, jak choćby zarządzanie jakością, kadra firmy  PROQUAL MANAGEMENT INSTITUTE B. T. Greber Spółka Jawna na bieżąco rozwija ofertę w tym zakresie świadczeń. Proponuje kursy stacjonarne i online. 

Przekazywana wiedza jest aktualna. Pracownicy współpracują z wykładowcami, którzy są specjalistami z danej dziedziny i doskonale orientują się we wszelkich pojawiających się zmianach. Dzięki temu każdy kurs (PPAP, szkolenie, jak zarządzać narzędziami jakościowymi itd.) jest efektywne i spełnia oczekiwania uczestników.

Kadra firmy pomaga również uzyskać dofinansowanie kosztów dokształcania. Może zaproponować szereg dostępnych rozwiązań, pozwalających otrzymać zwrot poniesionej na szkolenia kwoty lub też wesprzeć klienta przy opracowywaniu wniosku, dzięki któremu może on liczyć na uzyskanie środków pokrywających nawet 100 % ceny za wybrany kurs (przy założeniu, że jego przedsiębiorstwo spełnia określone kryteria).

Podobne Wizytówki

E-CDP

Białych Goździków, 12
Wrocław

lgme.pl

Piastowska, 31
Wrocław

Akademia LTCA

J.U. Niemcewicza, 26
Warszawa