PROQUAL MANAGEMENT INSTITUTE - B.T. GREBER SPÓŁKA JAWNA


Szkolenie iso - PROQUAL MANAGEMENT INSTITUTE - B.T. GREBER SPÓŁKA JAWNA


Dodano: 23-07-2022
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Tel: +48713551808

Adres: Ostrowskiego 30

Kod pocztowy: 53-238

Miejscowość: Wrocław

Strona: https://proqual.pl/

Dodaj OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Zdając sobie sprawę, jak ważna jest prawidłowo przeprowadzana kontrola procesu zarządzania jakością, kadra firmy ogłaszającej się na stronie internetowej proqual.pl rozszerzyła ofertę szkoleń o kurs dla auditora wewnętrznego. Jego tematyka obejmuje zarówno kwestie organizacyjne pracy osoby przeprowadzającej audit, jak i obowiązujące ją wymogi według norm jakości.

Szkolenie ISO 14001 prowadzone jest w formie cyklicznej. Organizator zaprasza na swoją stronę, na której publikowane są dostępne terminy kursów stacjonarnych oraz online, do wyboru. Przyszły uczestnik może tam również znaleźć informacje o zakresie tematycznym spotkania oraz jego cenie. W razie dodatkowych pytań ma także możliwość skorzystania z pomocy chatboxa.

Kadra organizatora może pomóc w uzyskaniu środków z funduszy rozwojowych (krajowych i unijnych). Dzięki takiemu wsparciu klient jest w stanie uzyskać nawet całościowy zwrot za koszt szkoleń własnych oraz zatrudnianych pracowników czy wdrożonych innowacji w swoim przedsiębiorstwie.

Podobne Wizytówki

E-CDP

Białych Goździków, 12
Wrocław

lgme.pl

Piastowska, 31
Wrocław

Akademia LTCA

J.U. Niemcewicza, 26
Warszawa