Dodano: 13-02-2020
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Tel: 572 623 144

Adres: Stanisława Stanisławskiego 21

Kod pocztowy: 99-400

Miejscowość: Łowicz

Strona: http://qsm.net.pl/

Dodaj OpinieDnia 2020-07-28 13:12:12 Jan Olszewski napisał:
Jestem zdania, że firma Qsm służy silnym wsparciem dla branży spożywczej. Na ich fachowej wiedzy można polegać w 100% - jesteśmy pod wrażeniem ich możliwości.
Ocena: 5

Etykieta spożywcza jest dzisiaj niezbędną częścią każdego opakowania produktowego, a to, co ma się na niej znaleźć, jest regulowane przez prawa państwowe i unijne. Dlatego każdy producent żywności powinien zadbać o to, by jego etykiety spełniały wszelkie wymagania i posiadały niezbędne informacje. Pozwoli to z jednej strony zaskarbić sobie uznanie bardziej wymagających klientów, a z drugiej uniknąć kar. W dopasowaniu etykiet do wymogów prawnych może pomóc firma QSM.

Jest to przedsiębiorstwo działające na rynku od wielu lat, a zatrudniani przez nie specjaliści znają się jak mało kto na wszelkich przepisach związanych z produkcją żywności. Dlatego każdy właściciel takiego biznesu, który nie jest pewien swoich produktów, może skorzystać z usługi: ocena prawna etykiet spożywczych. Pracownicy opisywanej firmy zapewnią wszelką niezbędną pomoc.

Podobne Wizytówki

SANKRA

Ogrodowa, 72
Łódź

Communication Corner

Henryka Sienkiewicza, 72
Łódź

JGL

Cypriana Bazylika, 17
Sieradz