Dodano: 28-08-2022
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Tel: 728 50 50 30

Adres: Siewna 21C

Kod pocztowy: 31-231

Miejscowość: Kraków

Strona: https://garaze.org.pl/

Dodaj OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Poszukując sprawdzonych rozwiązań do przechowywania rowerów, sprzętu ogrodniczego lub narzędzi na terenie posesji bądź na działce, warto zapoznać się z ofertą dostępną na stronie garaze.org.pl. Pod podanym linkiem ogłasza się firma, która działa od lat na polskim rynku. Obecnie rozwinęła działalność na cały kraj. Oferuje garaże blaszane mieszkańcom Łodzi, Warszawy, a także osobom z Polski południowej. 

Kadra zajmująca się obsługą klienta zaprasza do skorzystania z intuicyjnego kalkulatora, dzięki któremu można szybko obliczyć wartość konstrukcji, uwzględniając takie parametry, jak wymiar, rodzaj blachy, spadzistość dachu czy też zastosowanie bądź brak wylewki. Firma realizuje zamówienia pojedyncze i hurtowe. 

W ofercie klient znajdzie konstrukcje magazynowe, a także otwarte i półotwarte wiaty i hale. Pracownicy odpowiedzialni za montaż dowożą potrzebne elementy w dniu ustalonym wcześniej z klientem. Gwarantują, że powstanie szkieletu i zamocowanie wypełnień ścian przebiegnie szybko i sprawnie.

Podobne Wizytówki

PPHU "BU-MOR"

Zagrodowa, 67
Oświęcim

ProfesjonalnePrzeprowadzki.net

Golikówka, 41
Kraków

Zakład Robót Górniczych i Wysokościowych "AMC"

Mników, 389
Morawica