Dodano: 01-05-2022
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Tel: 798 501 160

Adres: Aleja Niepodległości 54a

Kod pocztowy: 05-200

Miejscowość: Wołomin

Strona: https://www.szyciewdomu.pl

Dodaj OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Dystrybutor nowoczesnych, zróżnicowanych pod kątem dostępnych funkcji maszyn do szycia, firma ŚWIAT AGD Józef Owczarek z Wołomina, to polska marka, której pracownicy starają się odpowiadać w najlepszy sposób na potrzeby swoich klientów. Proponują szeroki wybór modeli, przeznaczonych dla osób początkujących (polecanym przez dostawcę rodzajem jest maszyna do szycia Janome) oraz zaawansowanych. 

Korzystając z przedstawionej na stronie firmy oferty, kupujący może szybko i w jednym miejscu doposażyć swój kącik krawiecki nie tylko w same urządzenia, ale także we wszystkie niezbędne akcesoria typu stopki, nici, szpilki czy narzędzia do precyzyjnego cięcia i odmierzania materiału. Cały asortyment dostępny jest w sprzedaży wysyłkowej, z szybką dostawą pod wskazany w zamówieniu adres. 

Kadra zaprasza do kontaktu właścicieli punktów krawieckich. Chętnie podejmie współpracę długoterminową jako stały realizator zleceń na różnego rodzaju artykuły krawieckie, gwarantując każdorazowo najwyższą jakość towaru.

Podobne Wizytówki

Libido Rank

Jerozolimskie, 54
Warszawa

Solispharm Sp. z o. o.

Namysłowska, 21
Warszawa

Macromedica Centrum Medyczne

Jurija Gagarina, 26
Warszawa