Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda


Rękawiczki żeglarskie


Dodano: 27-09-2022


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Tel: 61 853 75 32

Adres: Powstańców Wielkopolskich 12b

Kod pocztowy: 61-895

Miejscowość: Poznań

Strona: https://hellyhansen.trekkersport.com.pl/

Dodaj OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Odwiedzając stronę internetową Hellyhansen.trekkersport.com.pl, można zapoznać się z ofertą sprzedawcy specjalizującego się w dostarczaniu wysokiej klasy ubrań, butów i akcesoriów przeznaczonych między innymi do trekkingu i żeglarstwa. Sklep online proponuje wyłącznie artykuły wykonane z najwyższej jakości materiałów przekładających się na takie właściwości jak ochrona przed chłodem i wiatrem, wodoszczelność czy prawidłowa cyrkulacja powietrza mająca niebagatelny wpływ na komfort użytkowania poszczególnych elementów garderoby.

Klienci mogą kupić na przykład kurtki puchowe lub softshell, płaszcze przeciwdeszczowe, koszulki, spodnie, kamizelki, bluzy i polary, kombinezony oraz bieliznę termoaktywną. Dużą popularnością cieszą się też buty dla pasjonatów trekkingów i żeglarstwa oraz klapki i sandały.

Koszyk zakupy można uzupełnić także funkcjonalnymi akcesoriami, takimi jak rękawiczki żeglarskie, ciepłe skarpety i nakrycia głowy w różnorodnych fasonach i kolorach.  Firma ma sklep stacjonarny w Poznaniu.

Podobne Wizytówki

B.P. Horizon-Travel Sp. z o.o.

Sianowska, 37/2
Poznań

BHP-KOMPLEX

Malinowa, 22
Komorniki

Fabryka Schodów

Leszczyńska, 60E
Poznań